ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Даша Малахова підтримала ЛГБТ у ЗСУ та розповіла про минулі стосунки з жінками

Знаменитості 19:19 - 31 травня 2025

Малахова двічі була у одностатевих стосунках

Даша Малахова/Фото: Facebook артистки

Українська актриса та телеведуча Даша Малахова поділилася власними спогадами й зробила важливу заяву на підтримку ЛГБТ-спільноти, зокрема серед українських військових.

Деталі

На своїй сторінці у Facebook Малахова відверто розповіла про минулий досвід одностатевих стосунків, розмірковуючи про людську природу, самоідентифікацію та важливість прийняття власної сексуальності, особливо під час війни.

У світі існує багато різних проявів людської природи. Думаю, це схоже на веселку, яка має тисячу кольорів, і багато відтінків важко розрізнити непідготовленим оком. Інший прояв — це не дозволяти іншим проявляти себе. Це бажання не тільки заборонити собі бути чесним із собою, а й іншим. Я двічі була у одностатевих стосунках. Я — мама. Я — засновниця школи. Я — людина, яка каже вам: перестаньте боятися себе. Так чинять наші сусіди — головні гомофоби всесвіту. І нам слід задуматися про те, як розширювати власну свідомість і вчитися любити себе та людей поруч, — зізналася акторка

Малахова зазначила, що таким чином хоче підтримати ЛГБТ-військових, зокрема свого друга, який на фронті пережив несподівані почуття до чоловіка. За її словами, гомофобія — це не просто неприйняття, а страх перед самим собою.

У мене є дуже хороший товариш, який служить на найгарячіших напрямках, виконуючи найскладніші завдання. Його сім’я живе за кордоном, дружина й діти ведуть інше життя, ніж він тут. Абсолютно гетеросексуальна людина. І раптом отримую від нього повідомлення: "Дашо, я хочу поговорити. Як ти ставишся до одностатевих стосунків? У мене таке сталося. Один військовий почав проявляти до мене увагу, мені це дуже потрібно, і я почувався самотнім. Він дбав, бачив мої потреби — дуже давно ніхто про мене не дбав. Здається, я у стосунках із чоловіком, і мені це дуже подобається". Абсолютно неважливо, якої статі буде людина поряд. І це нормально. Нормально. І відторгнення тільки зробить цю прірву неймовірно страшною. Я пишаюся і дякую спільноті ЛГБТ у ЗСУ. Не агресую, а прошу побачити реальність. А вона ось така, — пояснила свою позицію зірка

Наразі Даша Малахова заміжня за Сергієм, який молодший за неї на десять років. Разом вони виховують двох синів від її попереднього шлюбу з угорським бізнесменом.

Раніше ми писали, що Козловський розповів, як на нього вплинув конфлікт із Кондратюком.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин