ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Журналістка Оксана Гутцайт розповіла, чи існує жіноча конкуренція у медіа

Знаменитості 12:39 - 14 березня 2025

Телеведуча розповіла про конкуренцію на роботі, майбутнє своїх дітей та про секрети краси

Журналістка Оксана Гутцайт розповіла, чи існує жіноча конкуренція у медіа/Фото: Instagram Оксана Гутцайт

Журналістка Оксана Гутцайт розповіла, чи існує жіноча конкуренція у медіа/Фото: Instagram Оксана Гутцайт

Meta.uaпоспілкувалася з однією з найкрасивіших ведучих українського телебачення, яка вже довгий час повідомляє глядачам актуальні новини, Оксаною Гутцайт.

Деталі

У ведучої запитали, чи зтикалася вона з підкилимними іграми. Вона розповіла, що у медіа існує, але вона не має гендерної ознаки.

Гутцайт сказала:

Конкуренція, звісно, є, але я не можу сказати, що вона тільки жіноча, в нас немає гендерної ознаки конкуренція в новинах, тому що якщо ти кращий, то ти кращий

Ведуча розповіла, що попри наявність конкуренції, вона чесна і прозора. Гутцайт сказала:

Ніколи не було такого, щоб якісь підкилимні ігри, ні, ти кращий, то ти кращий, ти в праймі. Все настільки правильно, чесно: ставай кращим і ти будеш найкращий ведучий новин

Українська акторка Анна Кошмал вдруге стала мамою. Зірка серіалу "Свати" народила доньку в одному з пологових будинків Києва.

Джерело: Meta.ua

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин