З’явився перший тизер байопіка про Емі Вайнгауз
Стрічка з'явиться у кінотеатрах уже цієї весни

Вийшов перший трейлер біографічного фільму про Емі Вайнгауз/Кадр з фільму "Back to Black", 2024/Focus Features/Studiocanal
StudioCanal і Monumental Pictures випустили перший офіційний тизер-трейлер "Back to Black", майбутнього біографічного фільму про співачку Емі Вайнгауз.
Деталі
У фільмі режисерки Сем Тейлор-Джонсон у головній ролі знялася Маріса Абела. Стрічка розповідає про яскраві роки життя культової співачки в Лондоні, а також про її швидкий та трагічний підйом до слави.
Окрім Абели, у фільмі також знялися Джек О’Коннелл у ролі колишнього чоловіка Вайнгауз Блейка Філдер-Сівіла, Едді Марсан у ролі її батька Мітча, Джульєт Коуен у ролі її матері Дженіс та Леслі Менвіль у ролі її бабусі Синтії. У картині представлено багато хітів Вайнгауз, записаних і виконаних у фільмі Абелою. Тейлор-Джонсон в пресрелізі зазначила:
Відкриття такого таланту, як Маріса Абела, схоже на пошук золотої жили. У той момент, коли вона подивилася в об’єктив на своєму першому прослуховуванні, я зрозуміла, що вона ідеальна акторка для ролі Емі Вайнгауз. Вона вклала величезну кількість праці, приділяла увагу кожній деталі й щоденно годинами тренувалася, щоб співати протягом усього фільму. Вона не видає себе за Емі, вона вселяється у неї.
Раніше Тейлор-Джонсон була режисером біографічного фільму про Джона Леннона "Nowhere Boy" і першої частини франшизи "П’ятдесят відтінків сірого". Метт Грінхолг, який раніше співпрацював з Тейлор-Джонсон над "Nowhere Boy", написав сценарій для "Back To Black".
У грудні батьки Вайнгауз заявили:
Ми дуже раді, що StudioCanal, Focus Features і Monumental знімають цей фільм, який відзначає надзвичайну музичну спадщину нашої дочки Емі та демонструє її талант так, як він того заслуговує.
Байопік "Back to Black" вийде в кінотеатрах 12 квітня 2024 року.
Нещодавно Педро Паскаль зізнався, кого вважає найкращим актором сучасності.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!