У фільмі "Рамштайн. Музика Перемоги" Скибицький розповів, як і чим Захід озброїв Україну
У фільмі описано історію створення коаліції держав "Рамштайну" та невідомі досі деталі ухвалення ключових рішень

Скібіцький підкреслив ― підтримуючи Україну, держави-партнери посилюють і свої спроможності
Допомагаючи Україні, західні партнери посилюють і свої спроможності, каже представник ГУР МО України Вадим Скібіцький у документальному фільмі "Рамштайн. Музика Перемоги".
Деталі
Документальну роботу про міжнародну платформу підтримки України у війні за свободу оприлюднили напередодні в ефірі національного телемарафону "Єдині новини".
У виготовленому командою телеканалу ICTV фільмі описано історію створення коаліції держав "Рамштайну" та невідомі досі деталі ухвалення ключових рішень ― рішень, які серед іншого дозволили Україні отримати:
- артилерійські системи 155 калібру М777, CAESAR, Panzerhaubitze 2000, Krab, Suzanna;
- ракетні системи залпового вогню M270, M142 HIMARS;
- засоби ППО Crotale, IRIS-T, NASAMS, Aspide, Patriot;
- танки Challenger-2, IMX-10, Leopard-1, Leopard-2, Abrams;
- протикорабельні ракети Harpoon.
Учасник української делегації, представник ГУР МО України, генерал-майор Вадим Скібіцький виступив одним зі спікерів фільму.
За словами Вадима Скібіцького, щоразу перед засіданнями "Рамштайну", які відбуваються кожного місяця, українська сторона проводить для партнерів короткі розвідувальні брифінги, де описує актуальну ситуацію на фронті та наводить оцінку можливих дій росіян. Такі брифінги необхідні для кращого розуміння потреб українського війська.
Також представник ГУР МО України відзначив роль воєнної розвідки України як одного з ключових компонентів перемоги над російським агресором та наголосив на необхідності відповідного оснащення розвідників.
...Не тільки ГУР МО, а й взагалі ― системи воєнної розвідки, включно з тими підрозділами, які зараз перебувають на фронті: це і підрозділи радіоелектронної розвідки, і розвідувальні батальйони, і наші спеціальні підрозділи, які безпосередньо ведуть бойові дії. Їм необхідне відповідне обладнання, засоби для ведення розвідки. І зараз вони оснащені усім новітнім озброєнням.
Крім того, Вадим Скібіцький підкреслив ― підтримуючи Україну, держави-партнери посилюють і свої спроможності: розвивають власні ВПК, аналізують ефективність тієї чи іншої зброї в умовах реальних бойових дій та переймають бойовий досвід українських військових.
Коментуючи наміри розмістити російську ядерну зброю на території білорусі, представник воєнної розвідки України висловив переконання, що такі дії з боку держави-агресора не вплинуть на подальшу підтримку нашої держави, а відповідна риторика насамперед спрямована на використання у пропагандистських цілях.
...Так званий ядерний шантаж путін застосовує не вперше. Але найголовніше, що це не впливає на міністрів оборони, які збираються в межах "Рамштайну", ― підсумував Вадим Скібіцький.
"ВОЇНИ НЕБА": сильний сюжет про сильних духом пілотів (відео).
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!