RU UA
1

Шон Пенн зіграє в українському фільмі про війну

Кіно та серіали 13:01 - 23 травня 2023

Сюжет стрічки покаже вторгнення очима тварин

Шон Пенн зіграє в українському фільмі про війну

Шон Пенн зіграє в українському фільмі / Фото: Getty Images

Шон Пенн, американський актор, візьме участь у зйомках українського фільму "Війна очима тварин" режисера Мирослава Слабошпицького.

Деталі

Це відбудеться вже цього року: зйомки проходитимуть в Україні та Лос-Анджелесі вже цього літа. Пенн виконає роль продюсера, який одним із перших став свідком повномасштабного вторгнення рф на територію України. 

Я в повному захваті від участі в цьому фільмі. Для мене велика честь – співпрацювати з неймовірним актором і одним із найбільших друзів України. Шон був з нами під час атаки 24 лютого і глибоко досліджує війну та Україну у своєму документальному фільмі. Його підтримка – неоціненна для нас, – сказав режисер фільму.

Нагадаємо, "Війна очима тварин" – це альманах з 9 серій, темою якого є зображення тварин, яки опинилися в епіцентрі бойових дій. Продюсери стверджують, що всі історії засновані на реальних подіях. Прем'єра антології відбудеться взимку 2023-2024 років. 

Нещодавно Барбра Стрейзанд зробила щедру пожертву Україні. 

Джерело: The Hollywood Reporter

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

ГОЛОВНЕ ЗА СЬОГОДНІ
Більше новин