ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Балалайка серед руїн: міністр культури Точицький прокоментував виступ путінської співачки

Музика 21:41 - 30 квітня 2025

Валерія поїхала в окуповане українське місто, де заспівала пісню-присвяту своїй "родінє"

Балалайка серед руїн: міністр культури Точицький прокоментував виступ путінської співачки

Міністр культури Точицький прокоментував виступ путінської співачки / Скриншот з відео

Міністр культури та стратегічних комунікацій України Микола Точицький прокоментував виступ співачки-путіністки Валерії на тлі зруйнованого українського міста. Він виклав емоційний допис у Facebook, в якому заявив, що відомство звернулося до Служби безпеки України (СБУ) з приводу встановлення місця запису виступу російської артистки та подальшого відкриття провадження у разі порушення режиму санкцій, якими їй заборонено в’їзд до України.

Деталі

Це відео – найкраще пояснення, чому санкції до діячів російської культури – це наш національний безпековий інтерес. І чому радянська культурна спадщина має бути декомунізована, тобто заборонена. Мелодія вгадується без звуку. Співає путінська улюблена співачка. Музика народна, слова теж – народні. Тому що це і є суть російської культури. Хвалити свою батьківщину на тлі зруйнованого міста, можливо, внаслідок воєнних злочинів – це і є російська культура", – написав Точицький в мережі Facebook, коментуючи відео, на якому російська співачка Валерія виконує пісню "С чего начинается родина" на фоні зруйнованого військовими діями міста.

Точицький також зазначив, що це відео – концентрований зміст, сенс і етика російської культури сьогодні, 50 років і навіть 300 років тому.

Співається все правильно. Саме з цього починається "родіна" – із окупації, депортації, російської мови, двох акордів на балалайці і вульгарності. "русский мир" приходив у Європу під прикриттям балету "Щелкунчик" – але розбомблені міста – це декорація, на якій найкраще процвітає російська культура, – додав міністр.

Нагадаємо, нещодавно в мережі з'явилося відео, на якому пропутінська артистка Валерії заспівала на тлі зруйнованого міста, ймовірно одного з тих, які окупувала росія.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин