Зірка Маямі Хіт відмовився зіграти в Матчі всіх Зірок

Джиммі Батлер не захотів їхати на МВЗ через повагу до одноклубника

Суперліга. Черкаські Мавпи перервали 8-матчеву переможну серію Запоріжжя
19:05 - 28 лютого 2021
19:05 Суперліга. Черкаські Мавпи перервали 8-матчеву переможну серію Запоріжжя Черкащани розгромили суперника в третій чверті
Тернопіль на виїзді обіграв лідера Суперліги
16:21 - 28 лютого 2021
16:21 Тернопіль на виїзді обіграв лідера Суперліги Дебютант елітного дивізіону зумів перемогти Київ-Баскет
Зірка UFC розкритикував Леброна Джеймса
14:36 - 28 лютого 2021
14:36 Зірка UFC розкритикував Леброна Джеймса Колбі Ковінгтон вважає, що зірка Лейкерс не завжди відвертий
Олексій Лень провів вдалий матч і допоміг Вашингтону перемогти
11:06 - 28 лютого 2021
11:06 Олексій Лень провів вдалий матч і допоміг Вашингтону перемогти Українець набрав 10 очок і зробив 4 блок-шота
Суперліга. Будівельник завдяки 38 очками Буртта обіграв Хімік
00:33 - 28 лютого 2021
00:33 Суперліга. Будівельник завдяки 38 очками Буртта обіграв Хімік Кияни на виїзді обіграли южненський клуб
Детройт знову поступається. Михайлюк набрав 6 очок
11:41 - 27 лютого 2021
11:41 Детройт знову поступається. Михайлюк набрав 6 очок Команда українця є одним із аутсайдерів НБА
Тібодо повернувся до Києв-Баскет
18:00 - 26 лютого 2021
18:00 Тібодо повернувся до Києв-Баскет 15 лютого клуб оголосив про його відхід
Визначилися господарі чвертьфіналів і півфіналів Кубка України
15:59 - 26 лютого 2021
15:59 Визначилися господарі чвертьфіналів і півфіналів Кубка України Матчі відбудуться у Києві та Черкасах
Київ-Баскет повернув форварда, якого відрахував кілька тижнів тому
12:08 - 26 лютого 2021
12:08 Київ-Баскет повернув форварда, якого відрахував кілька тижнів тому Тревін Тібодо підписав угоду до кінця сезону