Черкаські Мавпи привозять 23 очка Київ-Баскету

Баскетбол 18:39 - 11 лютого 2021

Головна сенсація останніх тижнів Суперліги

Черкаські Мавпи привозять 23 очка Київ-Баскет

В рамках масштабного ігрового дня баскетбольної Суперліги Черкаські Мавпи сенсаційно обіграли лідера чемпіонату - Київ-Баскет - 79:56.

Номінальний аутсайдер з перших хвилин вийшов вперед і не відпускав свого лідерства до кінця зустрічі. Черкащани домінували у трисекундній зоні, а також добре працювали в захисті.

Київ-Баскет часто скорочував відставання до 2-4 очок, але Мавпи повертали собі комфортний гандикап. А в четвертому періоді Черкаські Мавпи не залишили супернику шансів, вигравши чверть з рахунком 25:7. У підсумку перемога - 79:56.

У Черкас найкращими гравцями стали Кемерон Джонс - 15 очок, Ігор Сергєєв набрав 14 очок і зробив 6 підбирань, Конєв також набрав 14 очок і зробив 9 підбирань.

У Київ-Баскета 18 очок і 5 передач на рахунку Брендона Янга.

Черкаські Мавпи - Київ-Баскет - 79:56 (18:10, 18:18, 18:21, 25:7)