Михайлюк набрав 15 очок, але Детройт програв

Баскетбол 10:52 - 24 січня 2021

Хорошої гри українця не вистачило для перемоги над Філадельфією

Український атакуючий захисник Детройт Пістонс Святослав Михайлюк добре проявився себе в матчі НБА проти Філадельфії Севенті Сіксерс.

Михайлюк отримав 17 хвилин ігрового часу з лави запасних, зумівши набрати 15 очок. Це вже третя його гра в сезоні, в якій він зумів заробити 15+. До цього він набирав 18 очок з Мілуокі Бакс та 15 проти Бостон Селтікс.

По ходу третьої чверті Михайлюк реалізував два триочкових поспіль, що дозволило Детройту відігратися з -6. Але в підсумку гра все одно закінчилася перемогою Філадельфії 114: 110.

У попередній грі з Г'юстон Рокетс уродженець Черкас отримав тільки три секунди ігрового часу.

Детройт залишається на останньому місці Східної конференції. В ніч з 25 на 26 січня Пістонс знову зіграють проти Севенті Сіксерс.