Олімпіада. Дрім-тім обіграла Іспанію, Дончіч вивів Словенію до 1/2 фіналу

Баскетбол 09:54 - 03 серпня 2021

Великий Лука

Getty Images. Лука Дончич

Сьогодні відбулися перші чвертьфінальні матчі олімпійського турніру з баскетболу серед чоловіків.

Збірна Словенії дуже впевнено переграла команду Німеччини з рахунком 94:70. Черговий фантастичний матч провів зірка Даллас Маверікс Лука Дончіч, на рахунку якого 20 очок, 8 підбирань і 11 ассистів. Також відмінно зіграв захисник Басконії Зоран Драгіч - 27 очок + 6 підбирань + 4 ассисти.

США в складному матчі все ж переграла Іспанію. По ходу другої чверті Дрім-тім поступалася 39:29, але вже до великої перерви зуміла зрівняти рахунок.

У третій і четвертій чвертях підопічні Грегга Поповича вже не залишили шансів суперникам - перемога 95:81.

В інших чвертьфіналах Італія сьогодні зіграє з Францією, а Австралія битиметься з Аргентиною.