Невгамовні та нестримні. Харківські Соколи вийшли до 1/4-ї Кубка України

Баскетбол 22:01 - 04 січня 2022

Харківська команда продовжує тішити своїх шанувальників

Харківські Соколи

Суперліга України / автор невідомий

У домашній грі 1/8 фіналу розіграшу Кубка України підопічні Валерія Плеханова, які несподівано перебувають високо (на 4-й позиції) у турнірній таблиці Суперліги, зустрічалися з Хіміком з Южного. Вже у першій чверті господарі паркету яскраво продемонстрували свій бойовий настрій, і досягли переваги у 15 очок – 28:13.

Далі - більше. До великої перерви Харківські Соколи збільшили свій відрив ще на чотири пункти. 44:25.

Солідна фора трохи розслабила харків'ян та мотивувала гостей з Южного. Останні у четвертій 10-хвилинці 13 очок відіграли, але на завершальну чверть зустрічі сили не зберегли. 87:64 – Соколи виграли, та приєдналися до Прометея, Тернополя та Будівельника, який раніше забезпечили собі вихід до чвертьфіналу.