Баскетбол 22:10 - 12 січня 2022

Столичні баскетболісти обіграли гостей із Німеччини

Київ-Баскет

БК Київ-Баскет / автор невідомий

Перемога у матчі над Крайльсхаймом була дуже важливою з турнірного погляду для Київ-Баскету. Команди сусідили у турнірній таблиці квартету у Кубку Європи ФІБА. Тому українському колективу необхідно було сповна скористатися перевагою рідного паркету. На його честь, йому це вдалося.

У першій 10-хвилинці кияни здобули перевагу у 4 очки, але німці дві наступні чверті виграли, та зуміли здобути фору у вісім очок – 58:50. Вирішальними стали останні 10 хвилин поєдинку.

Класно гравцям Київ-Баскета допомогла підтримка трибун. Натхненні нею, господарі відіграли своє відставання, та здобули перевагу в два пункти. 73:71 – українська команда виграла й підвищила свої шанси на вихід до чвертьфіналу розіграшу.