Баскетбол 00:28 - 13 січня 2022

Єрусалим виявився не гостинним для українського клубу

Прометей

championsleague.basketball / автор невідомий

У першому матчі раунду плей-ін Ліги чемпіонів ФІБА Прометей у гостях нічого не зміг протиставити єрусалимському Хапоелю, та зазнав великої невдачі – 70:95.

Господарі майданчика в гру відразу увірвалися, і виграли першу 10-хвилинку з розгромною перевагою - 40:16. Втім, до великої перерви баскетболісти Прометея своє відставання трохи скоротили, але не суттєво – 40:62.

Третя чверть знову залишилася за Хапоелем, але у заключному відрізку гри гравці української команди змогли себе трохи реабілітувати, хоч і зазнали у підсумку фіаско.

Другу гру (серія, нагадаємо, триває до двох перемог) команди проведуть у Харкові вже 18 січня.

Хапоель – Прометей – 95:70 (40:16; 22:24; 16:7; 17:23).

Хапоель: Адамс (18 + 4 передачі), Сегев (2), Браймо (6 + 5 підбирань), Гейтс (3 + 9 підбирань), Обасохан (19), Воркмен (8 + 7 підбирань), Гершон (2), Егбуну (4), Давид, Аріель (24), Доврат (9), Кілпатрік.

Прометей: Кеннеді, Лукашов (3), Петров (5), Стефенс (8), Сидоров (15), Бєліков, Білан (5 + 8 підбирань), Доу (5 + 5 підбирань + 5 передач), Харрісон (13), Липовий (14), Мішула (2), Тихонов