1

Перша поразка на Євробаскеті-2022. Збірна України поступилася Греції за перше місце в групі

Баскетбол 21:20 - 06 вересня 2022

Синьо-жовті не змогли створити ще одну сенсацію на турнірі

Збірна України поступилася Греції в матчі четвертого туру Євробаскета-2022. Поразка стала для команди Айнарса Багаткіса першою на турнірі.

Греки потужно розпочали поєдинок. Вже на стартових хвилинах вони вели з рахунком 10:2. Перша чверть завершилася перевагою греків плюс три.

У другій чверті українці перехопили ініціативу та спромоглися вийти вперед з різницею в +7.У третій 10-хвилинці українці втратили перевагу та дозволили Греції вийти вперед. А за підсумками всієї чверті програли фаворитам зустрічі одразу 22 очки.

До фінальної сирени греки розвинули свій успіх до підсумкової різниці у 20 очок та перемогли із розгромним рахунком 95:75.

Найрезультативнішим гравцем матчем врешті став саме Адетокумбо - 41 очко, до яких форвард добав 9 підбирань. Найкращий показник у збірній України - 16 очок Санона та Михайлюка.

Останній матч групового раунду збірна України проведе у четвер проти Хорватії.