12 квітня, понеділок

Лень і Михайлюк невдало зіграли в НБА, їхні команди поступилися

Баскетбол 10:26 - 04 квітня 2021

Українці не допомогли Вашингтону і Оклахомі

Гравці збірної України Святослав Михайлюк та Олексій Лень не зовсім вдало відіграли в чергових матчах регулярного чемпіонату НБА.

Михайлюк вийшов в старті Оклахоми в грі проти Портленда. Команда українця зазнала розгромної поразки з рахунком 85:133.

Українець провів на паркеті 23 хвилини і за цей час набрав 3 очки (1-5 з гри, 0-1 триочкові, 1-2 штрафні), зробив 2 підбирання та 1 перехоплення.

Інший українець Олексій Лень вийшов в стартовому складі Вашингтона в матчі з Далласом (87:109). За 13 хвилин Лень очок не набирав, зробив 5 підбирань, 2 блок-шоти, 1 передача, 1 перехоплення.

Оклахома-Сіті (20-28) займає 13-те місце в Західній конференції НБА, Вашингтон (17-31) на 12-му місці на Сході.

У цьому сезоні Михайлюк зіграв 44 матчі, в середньому за гру він набирає 7.6 очка, робить 2.3 підбирання та віддає 1.6 передачі. Лень зіграв 39 матчів, в середньому за гру набираючи 6.6 очка і роблячи 3.6 підбирання.