12 квітня, понеділок

Михайлюк набрав 17 очок, Лень - 13 + 8 підбирань, їх команди поступилися

Баскетбол 06:14 - 06 квітня 2021

Українські баскетболісти провели впевнені матчі в НБА

Гравці збірної України Святослав Михайлюк та Олексій Лень відіграли в чергових матчах регулярного чемпіонату НБА.

Михайлюк вийшов в старті Оклахоми в грі проти Детройта. Команда українця зазнала розгромної поразки з рахунком 108:132.

Українець провів на паркеті 26 хвилин і за цей час набрав 17 очок (5-10 с гри, 1-4 триочкові, 6-6 штрафні), зробив 3 підбирання та 4 перехоплення, а також віддав 2 передачі.

Інший українець Олексій Лень вийшов в стартовому складі Вашингтона в матчі з Торонто (101:103). За 29 хвилин Лень набрав 13 очок (6-10 з гри, 1-3 штрафні), зробив 8 підбирань і 4 блок-шота.

Оклахома-Сіті (20-29) займає 13-те місце в Західній конференції НБА, Вашингтон (17-33) на 13-му місці на Сході.