Прометей повів в рахунку у фіналі жіночого чемпіонату України

Баскетбол 18:40 - 07 квітня 2021 0

Команда з Кам'янського вдома обіграла столичний Київ-Баскет

ФБУ / автор невідомий

Підопічні Вікторії Большаков розгойдувалися 74 секунди матчу, після чого вийшли вперед - 2:0. Але киянки відповіли влучанням Філевич з середньої відстані та триочковим у виконанні Ольховик. 2:5 - гості зі столиці відразу показали свій серйозний настрій на гру. Втім, їх рішучість лише сильніше розохотила господарок СК Прометей. І першу чверть вони завершили з перевагою у десять очок - 25:15.

Далі - більше. До великої перерви баскетболістки Прометея вели у рахунку вже 30 (!!!) пунктів - 66:36. Результат матчу був вже практично остаточно вирішений. Коли ж перед заключною чвертю табло висвітило результат 88:50, у повітрі реально запахло розгромним фіаско. Однак такий солідний запас міцності позначився на господарках майданчику: вони ігрову спритність зменшили, надаючи більше відпочинку свої лідерам Мосби (принесла команді 27 очок), Кешуан Лашун (16 пунктів) та Дубровиній (19 очок). Столична команда трохи піднеслася духом, та, вигравши чверть 29:17, дещо скоротила своє підсумкове відставання - 105:79.