Баскетбол 14:20 - 20 квітня 2021

Обидва баскетболісти провели якісний матч

Rob Carr/Getty Images. Олексій Лень

В НБА відбулося дербі між клубами українських гравців. Вашингтон Олексія Леня прийняв Святослава Михайлюка і Оклахому-Сіті Тандер.

Раніше повідомлялося, що Лень травмований, однак баскетболіст відіграв в цьому матчі. Олексій вийшов в старті Вашингтона і за 16 хвилин на паркеті набрав 9 очок (3-3 з гри, 3-4 штрафні), зробив 4 підбирання та віддав 1 передачу. Візардс перемогли з рахунком 119:107.

Захисник Оклахоми Святослав Михайлюк зіграв 25 хвилин і за цей час набрав 11 очок (4-7 з гри, 3-5 триочкові), зробив 2 підбирання та віддав 3 передачі.

У цьому сезоні Лень зіграв 49 матчів в НБА, в середньому за гру набираючи 6.7 очка і роблячи 3.9 підбирання. На рахунку Михайлюка 54 матчі, в середньому за гру він набирає 7.8 очка, робить 2.4 підбирання та віддає 1.6 передачі.