Дві українки в топ-20 спринту на чемпіонаті світу

Біатлон 16:28 - 13 лютого 2021

Солідна гонка від наших біатлоністок

У словенській Поклюці завершився жіночий спринт в рамках чемпіонату світу-2021 з біатлону.

З українок найкращий результат показала Олена Підгрушна, яка фінішувала на 11-му місці. Досвідчена біатлоністка допустила оддну хибу на першому вогневому рубежі, а другий пройшла чисто. Цікаво, що на останньому колі вона показала другий час, програвши Францисці Пройсс 1,4 секунди.

Другий найкращий результат показала Дарина Блашко, яка також пройшла дистанцію з одним промахом. Вона фінішувала 14-ю, програвши Підгрушній 7 секунд.

Юлія Джима допустила аж три промахи, зайнявши лише 37-е місце. Гірше за всіх з українок пробігла Валя Семеренко - 50-е місце.

Перемога дісталася знаменитій норвежці Тіріл Екхофф, Анаіс Шевальє-Буше посіла друге місце, а третьою сенсаційно прийшла білоруска Ганна Сола.