Представниця Молдови стала чемпіонкою Європи з біатлону, українки не потрапили до топ-20

Біатлон 15:29 - 29 січня 2022

Ольга Абрамова та Юлія Журавок невдало виступили у переслідуванні

Getty Images/Global Images Ukraine. Аліна Стремоус

У суботу, 29 січня, у німецькому Арбері в рамках чемпіонату Європи з біатлону відбулася жіноча гонка переслідування.

Лише дві українки, які кваліфікувалися у персьют, вийшли на дистанцію. Ольга Абрамова із шістьма промахами в пасиві фінішувала 21-ю, а Юлія Журавок не закрила відразу 9 мішеней і після старту з сьомої позиції посіла 37 місце.

Анастасія Меркушина та Віта Семеренко не стартували, очевидно, їх тренери вирішили поберегти перед змішаними естафетами, якими у неділю завершиться змагальна програма турніру.

Чемпіонкою Європи стала представниця Молдови Аліна Стремоус, срібну медаль здобула німкеня Яніна Геттіх, а бронзова нагорода дісталася норвежці Дженні Енодд.