22 вересня, середа

Джима втратила п'ять позицій в персьюті, провал Меркушиної

Біатлон 19:25 - 13 березня 2021

Не дуже вдала гонка для українок

В Нове-Мєсто завершилася жіноча гонка переслідування в рамках етапу Кубка світу.

Юлія Джима, яка виходила на старт п'ятою, допустила по ходу гонки три хиби, через які закінчила гонку лише на 15-му місці. А ось Дар'ї Блашко вдалося відіграти одну позицію - з 26 на 25-е місце. Молода біатлоністка допустила по одній помилці на двох останніх вогневих рубежах.

Зовсім провалила гонку Анастасія Меркушина, яка стартувала під 27-м номером. Першу стрільбу вона пройшла чисто, але на наступних вогневих рубежах сумарно допустила аж сім хиб. У підсумку вона фінішувала лише 55-ю.

Зберегти лідерство вдалося неймовірній Тіріл Екгофф, яка стала недосяжною для конкуренток у боротьбі за Великий кришталевий глобус. Динара Алімбекова завдяки ідеальній стрільбі фінішувала другою, а Франциска Пройсс посіла третє місце.