Знай наших. Боксери з України стали кращими на турнірі в Чорногорії

Бокс 16:31 - 22 лютого 2021 0

Молодіжна збірна України з боксу успішно виступила на міжнародному турнірі

Молодіжна збірна по боксу

У Чорногорії завершився міжнародний боксерський турнір "Адріатична перлина", який проходив з 17-го по 21-е лютого. У ньому взяли участь близько 140 боксерів з 13 країн світу.

Відмінно показали себе і представники України, котрі завоювали для нашої країни 15 медалей, з яких чотири були золотими. Українську делегацію представляли 22 спортсмени (19 юнаків і три дівчини).

У загальному заліку таку кількість медалей дозволила посісти третє місце. Варто зазначити, що українські хлопці стали кращими в чоловічому заліку. З дев'яти вагових категорій підопічні Олега Кудінова виграли в чотирьох. Перше місце виграли Геннадій Масленников (60 кг), Ратмір Турчанинов (64 кг), Юрій Захарєєв (69 кг) і Матвій Ражба (81 кг).