Названо дату промоутерських торгів бою Усик – Дюбуа. Офіційно підтверджено розподіл гонорарів
Торги відбудуться у США

Фото: Twitter
Всесвітня боксерська асоціація (WBA) призначила дату для промоутерських торгів та визначила розподіл призових між суперчемпіоном у важкій вазі Олександром Усиком (20-0, 13 КО) та його обов'язковим претендентом Даніелем Дюбуа (19-1, 18 КО).
Промоутерські торги відбудуться 25 травня у Х'юстоні, штат Техас.
Мінімальна сума для отримання прав на бій становитиме 1 мільйон доларів, тоді як розподіл гонорару становитиме 75% для Усика та 25% для Дюбуа, повідомляє офіційний сайт WBA.
Бій між Усиком і Дюбуа був призначений 12 грудня минулого року, але в процесі українському боксеру було надано період для переговорів про об'єднавчий бій з Тайсоном Ф'юрі, проте цей бій не був узгоджений через розбіжності між командами.
Дюбуа отримав травму коліна у своєму останньому бою 3 грудня проти Кевіна Ларени. Незважаючи на перемогу в бою, він залишив бій з травмою і важко ходив.
WBA надіслала Дюбуа та його команді запит на звіт про стан здоров'я, отриманий 30 березня. У звіті, підписаному лондонським лікарем Джеймсом Уіттікайсом, йдеться, що Дюбуа готовий займатися будь-якою фізичною активністю, бігати, носити вагу і почуватися.
Крайній термін для переговорів минув 2 травня, тому комітет вирішив відправити бій на касові торги відповідно до всіх статутів органу.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!