Зінченко взяв участь в гольовий атаці в матчі проти ПСЖ

Футбол 22:32 - 04 травня 2021 0

Українець продовжує впевнено грати за Ман Сіті

Getty Images. Олександр Зінченко

Український універсал Манчестер Сіті Олександр Зінченко, якого Пеп Гвардіола використовує на позиції лівого захисника, взяв участь в гольовий атаці в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів-2020/21 проти ПСЖ.

На 11-й хвилині гри Зінченко відмінно відкрився по лівому флангу і викотив передачу під удар Кевіну де Брюйне, але він з вигідної позиції влучив у захисника. На щастя для Ман Сіті, м'яч відскочив прямо на Ріяда Мареза, який пробив дезорієнтованого Кейлора Наваса.

Цікаво, що за кілька хвилин до голу арбітр матчу Бьйорн Кейперс поставив пенальті в ворота Ман Сіті за нібито гру рукою Зінченко. Але після перегляду відеоповтору нідерландський рефері скасував рішення, оскільки українець зіграв плечем.

Нагадаємо, в першій грі з ПСЖ (2:1) Зінченко вийшов на заміну на 61-й хвилині, а вже на 64-й відзначився гольовою передачею.