11 травня, вівторок

Манчестер Сіті із Зінченком вперше в історії вийшов до фіналу Ліги чемпіонів

Футбол 23:54 - 04 травня 2021 0

Українець провів чудовий матч

Манчестер Сіті обіграв ПСЖ (2:0) в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, пробившись до фіналу турніру.

Перемогу команді Пепа Гвардіоли приніс дубль алжирського нападника Ріяда Мареза, який відзначився на 11-й і 63-й хвилинах. Спочатку він відмінно зорієнтувався після рикошету від захисника і пробив з гострого кута, а потім ударом в дотик завершив розгонисту контратаку "городян".

Блискучий матч провів і український лівий захисник Олександр Зінченко. В епізоді з першим взяттям воріт він віддав предгольовий пас, а також саме з його передачі почалася друга результативна атака. Крім цього, українець був дуже надійний в обороні, зробивши кілька ефектних відборів і підкатів.

З 69-ї хвилини ПСЖ грав у меншості. Пряму червону картку за грубий удар по нозі Фернандіньо отримав Анхель Ді Марія.

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. Матч-відповідь

Манчестер Сіті - ПСЖ 2:0
Голи: Марез, 11' (1:0) - Марез, 63' (2:0)

Манчестер Сіті: Едерсон - Уокер, Стоунз, Діаш, Зінченко - Б.Сілва (Стерлінг, 82), Фернандіньо, Гюндоган - Фоден (Агуеро, 85), Де Брюйне (Жезус, 82), Марез

ПСЖ: К.Навас - Флоренці (Дагба, 75), Кімпембе, Маркіньос, А.Діалло (Баккер, 83) - Верратті, Л.Паредес (Д.Перейра, 75), А.Еррера (Дракслер, 62) - Ді Марія, Ікарді (Кін, 62), Неймар

Для Манчестер Сіті це перший вихід у фінал ЛЧ в клубній історії. Їх суперником по вирішального матчу буде найкраща команда в парі Челсі - Реал (перша гра - 1:1).