Зоря мінімально обіграла Дніпро-1 і гарантувала собі бронзові медалі

Футбол 20:58 - 05 травня 2021

Команда Віктора Скрипника скористалася чисельною більшістю

ФК Зоря/автор невідомий

У матчі 25-го туру української Прем'єр-ліги Дніпро-1 на Дніпро-Арені поступився луганській Зорі з рахунком 0:1. Єдиний гол у зустрічі на 79-й хвилині з пенальті забив Владлен Юрченко.

Ключовим в поєдинку стало вилучення Данила Ігнатенка в середині другого тайму. Команда Віктора Скрипника скористалася чисельною більшістю.

Перемога гарантувала Зорі бронзові медалі чемпіонату УПЛ, а разом з ними й вихід у плей-оф кваліфікації Ліги Європи.