Англійський фінал в Стамбулі! Тухель переграв Зідана

Футбол 23:53 - 05 травня 2021

Челсі виявився сильнішим за Реал в півфіналі Ліги чемпіонів

Getty Images. Челсі - Реал

На Стемфорд Брідж вирішувалося, хто стане другим фіналістом. Господарі поля активно грали з самого початку. Перший гол стався на 28-й хвилині, Тімо Вернеру в тому епізоді було простіше не забити, ніж відзначиться. Він зумів не зганьбитися і реалізував момент.

Реал намагався перебудуватись, але на початку другого тайму "сині" просто прощали іспанських гостей, проте гол Маунта за 4 хвилини до кінця гри зняв всі питання. Таким чином, в Стамбулі за трофей зійдуться два англійські клуби - Манчестер Сіті і Челсі.

Останній раз клуби АПЛ сперечалися за перемогу в найпрестижнішому турнірі не так давно. У сезоні 2018/2019 Ліверпуль здолав Тоттенхем (2:0).

Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. Другий матч.

Челсі - Реал - 2:0

Голи: Вернер (28), Маунт (86)

Челсі: Менді, Аспілікуета, Рюдігер, Крістенсен, Тіагу Сілва, Чілуелл, Жоржиньо, Канте, Маунт, Вернер (Пулішіч, 67), Хаверц.

Реал: Куртуа, Мілітао, Начо, Рамос, Менді (Вальверде, 63), Каземіро (Родріго, 75), Кроос, Модріч, Вінісіус Жуніор (Асенсио, 63), Азар, Бензема.