Данченко зіграв перший матч за АЕК

Футбол 22:39 - 04 лютого 2021

Українця замінили в перерві

Український правий захисник Олег Данченко дебютував за грецький АЕК в матчі 1/8 фіналу Кубка Греції проти Аполлон Смірніс.

Данченко з'явився на полі в стартовому складі, але відразу ж після першого тайму був замінений на нападника з Тринідаду і Тобаго Леві Гарсію. На момент заміни Данченко рахунок був 2:1 на користь Аполлона. З таким же рахунком гра й завершилася, але АЕК пройшов далі, оскільки в домашньому матчі виграв 2:0.

Український захисник АЕКа Дмитро Чигринський відіграв весь матч, а Євген Шахов був замінений на 63-й хвилині.

Нагадаємо, Данченко перейшов в АЕК із Рубіна в кінці січня за 1 мільйон євро. Його контракт з грецьким грандом розрахований до літа 2024 року. Першу половину сезону 26-річний українець провів в оренді в аутсайдері чемпіонату Росії Уфі.