Футбол 18:59 - 07 травня 2021

Команда Вірта мчить в УПЛ

Facebook НК Верес/автор невідомий

Сьогодні відбулися сім матчів 25-го туру Першої ліги.

Лідер ліги Верес здобув чергові важливі три очки. На цей раз команда Юрія Вірта на своєму полі переграла головного аутсайдера сезону Кристал з рахунком 2:0. Голами вже після перерви відзначилися Геннадій Пасіч і Михайло Шестаков.

Чорноморець, який залишається на другому місці, несподівано оступився на полі Миколаєва (1:1). На 40-й хвилині господарів вивів вперед Владислав Охрончук, а вирвати нічию одесити зуміли лише на останніх хвилинах завдяки результативному удару Артура Авагімяна.

Претендент на місце в УПЛ Агробізнес на виїзді програв Прикарпаттю, а Волинь поступилася Авангарду в Краматорську.

Перша ліга. 25-й тур

Верес - Кристал 2:0
Голи: Пасіч, 51' (1:0) - Шестаков, 68' (2:0)

Прикарпаття - Агробізнес 2:1
Голи: Дитко, 63' (1:0) - Хома, 86' (2:0) - Черненко, 90+1' (2:1)

Кремінь - Нива Тернопіль 1:3
Голи: Семенов (пен), 11' (1:0) - Семенина, 55' (1:1) - Семенина, 72' (1:2) - Проців, 90+2' (1:3)

Миколаїв - Чорноморець 1:1
Голи: Охрончук, 40' (1:0) - Авагімян, 90+2' (1:1)

Гірник-Спорт - Альянс 2:3
Голи: Агапов, 1' (0:1) - Вентура Лопес, 5' (1:1) - Агапов, 39' (1:2) - Романов, 62' (2:2) - Агапов, 79' (2:3)

Авангард - Волинь 2:1
Голи: Приймак, 11' (0:1) - Скотаренко, 80' (1:1) - Толочко, 90' (2:1)

ВПК-Агро - Полісся 0: 0