Прагнення Лестера. Команда Роджерса обіграла на виїзді МЮ

Футбол 22:01 - 11 травня 2021

"Лисиці" рішуче налаштовані на місце у топ-4

Getty Images / by Peter Powell - Pool

Вже на 10 хвилині матчу 36 туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед - Лестер гості повели в рахунку. Відзначився Томас. Однак за п'ять хвилин мети досяг удар Грінвуда, та командам довелося продовжити з'ясування відносин, по суті, з чистого аркуша. 1:1.

Паритет ву рахунку зберігався до 66-ї хвилини, поки гості з Лестера знову не добилася успіху. На цей раз з передачі Олбрайтона відзначився турецький захисник Сеюнджю. Він точно пробив головою з меж воротарського майданчика господарів. 2:1 - Лестер здобув важливу для себе перемогу у боротьбі за місце у четвірці.

У таблиці англійського чемпіонату Манчестер Юнайтед займає 2 місце, маючи 70 очок. Лестер йде третім із 66 пунктами.