Саутгемптон переможно поквитався з Кристал Пелас за швидкий гол

Футбол 00:08 - 12 травня 2021

Середняки таблиці АПЛ видали результативний поєдинок

Getty Images / by Dan Mullan

Вже на 2-й хвилині поєдинку на "Сент-Мері Стедіум" Кристал Пелас повів в рахунку після голу у виконанні Бентеке. Втім, гравці Саутгемптона відносно швидко відігралися - забив Інгс. 1:1. За п'ять хвилин до перерви лондонці знову могли вийти вперед, але Мілівоєвіч з 11-метрової позначки Форстера не переграв.

Надихнувшись подвигом голкіпера, "святі" у другому таймі зломили опір "орлів", та здобули вольову перемогу - 3:1.

У турнірній таблиці чемпіонату Англії Саутгемптон піднявся на 14 місце, набравши 40 очок. Кристал Пелас йде перед ним, маючи у активі 41 пункт.