До чемпіонства залишилося два кроки. Атлетіко впорався з Реал Сосьєдадом

Футбол 00:50 - 13 травня 2021

Команда Сімеоне була близька до втрати очок

Атлетіко на своєму полі здобув дуже складну перемогу над Реал Сосьєдадом (2:1) в матчі 36-го туру Ла Ліги.

Вийти вперед "матрасникам" вдалося на 16-й хвилині, коли в результаті тривалого розіграшу кутового на ударній позиції опинився Яннік Феррейра Карраско. Бельгієць з декількох метрів пробив між ніг голкіпера. Через 12 хвилин господарі подвоїли перевагу - Анхель Корреа реалізував вихід сам на сам після класної передачі від Луїса Суареса.

Однак другий тайм пройшов під диктовку Реал Сосьєдаду. Сан-Себастьянці упустили кілька класних моментів, а на 83-й хвилині один м'яч після кутового відквитав Ігор Субельдія. Фінальний штурм гостям не вдався.

Якщо Атлетіко виграє решту матчів проти Осасуни і Вальядоліда, то стане чемпіоном Іспанії. В іншому випадку, команді Симеоне потрібно розраховувати на осічки Реала в матчах з Гранадою, Атлетиком і Вільярреалом.

В інших трьох сьогоднішніх матчах туру господарі вигравали виключно з рахунком 1:0. Севілья обіграла Валенсію і наблизилася до Барселони на відстань двох очок. Уеска впоралася з Атлетиком, що дозволило залишити їй зону вильоту. Хетафе поступився Сельті, і тепер його відрив від зони вильоту складає лише три бали.