Владислав Ващук: "Зоря показала хороший рівень футболу в УПЛ, але Динамо фаворит"

Футбол 15:58 - 13 травня 2021

Колишній захисник Динамо дав свій прогноз на фінал Кубка України

Сайт Динамо/автор неизвестен. Владислав Ващук

Екс-гравець Динамо, мосовського Спартака і збірної України Владислав Ващук розповів, що думає про фінал Кубка України, а також розповів, кого вважає фаворитом в цьому дуелі.

"Фаворит фіналу Кубка, на мій погляд, Динамо. Але як розгорнеться гра складно припустити. Це Кубок і фінальний матч, адже виграти титул престижно для будь-якого футболіста, і для кожного клубу це літопис його історії.

Для Динамо грати в матчах такого рівня звичніше, у динамівців більше досвіду. Але Зоря в нинішньому сезоні теж показала хороший рівень футболу і бійцівські якості. В тому числі, в розіграші Кубка.

Сьогодні 19 років від дня смерті великого тренера Динамо Валерія Лобановського. Ми всі його згадуємо. Вважаю, що для динамівців було символічно приурочити перемогу в Кубку до цієї дати", - зазначив Ващук.

Матч прийме місто Тернопіль. Старт запланований на 19:00. Динамо може виграти 13-й Кубок України, для Зорі це може бути перший трофей в період незалежності.

Джерело: meta-ratings.com.ua