Погоня за Атлетіко триває. Реал розгромив Гранаду

Футбол 00:58 - 14 травня 2021

Мадридців не зупинили навіть величезні кадрові втрати

Реал на виїзді без проблем переграв Гранаду (4:1) в матчі 36-го туру Ла Ліги.

Ще до перерви мадридці відзначилися двічі. Спочатку з гострого кута результативно пробив Лука Модріч, який скористався блискучим пасом 19-річного Мігеля Гутьєрреса, а перед перервою сольний прохід голом завершив Родріго.

На 71-й хвилині 39-річний Хорхе Моліна відмінно зіграв на добиванні, повернувши інтригу в гру. Однак уже через чотири хвилини Альваро Одріосола легко переграв воротаря з передачі Едена Азара. Остаточно Гранаду добив Карім Бензема, який вразив порожні ворота після грубої помилки голкіпера на виході.

Реал продовжує відставати від лідируючого Атлетіко на два очки. У заключних турах він зіграє проти Атлетика Більбао і Вільярреала, а "матрацники" битимуться з Осасуною і Вальядолідом. Якщо вони фінішують з однаковою кількістю очок, то вище буде Реал за рахунок кращих показників в особистих зустрічах.

У ще одному матчі дня Вільярреал на виїзді переграв Вальядолід (2:0), залишивши його в зоні вильоту, на 18-му місці. Від рятівної 17-ї позиції, де знаходиться Уеска, його відокремлюють два бали. Також Ейбар розписав нічию 1: 1 проти Бетіса. Він залишився на останній позиції, але від Уеска відстає лише на три очки.

Ла Ліга. 36-й тур

Гранада - Реал 1:4
Голи: Модріч, 17' (0:1) - Родріго, 45+1' (0:2) - Моліна, 71' (1:2) - Одріосола, 75' (1:3) - Бензема, 76' (1: 4)

Вальядолід - Вільярреал 0:2
Голи: Ж.Морено, 68' (0:1) - Капу, 90+1' (0:2)

Ейбар - Бетіс 1:1
Голи: Гуадрадо, 4' (0:1) - Енріч, 83' (1:1)