14 червня, понеділок

Шанси на ЛЧ залишаються. Ювентус в драматичній кінцівці обіграв Інтер

Футбол 20:59 - 15 травня 2021

Три пенальті за один матч

Ювентус на своєму полі зумів вирвати перемогу над Інтером в матчі 37-го туру Серії А.

По ходу першого тайму команди обмінялися забитими пенальті. У складі Ювентуса відзначився Кріштіану Роналду, а за Інтер без проблем забив Ромелу Лукаку. Здавалося, що перша половина гри так і закінчиться з рахунком 1: 1, але на третій компенсованій хвилині Хуан Куадрадо зважився на дальній удар, а м'яч рикошетом від захисника влетів у ворота.

Максимально завдання для Ювентуса на 55-й хвилині ускладнив Родріго Бентанкур, який за грубий фол отримав другу жовту картку. У меншості туринці максимально закрилися на своїй половині поля, а на 83-й хвилині Джорджо К'єлліні в боротьбі з Ромелу Лукаку зрізав м'яч в свої ворота.

Але навіть в меншості команда Андреа Пірло знайшла в собі сили побігти вперед і заробити ще один пенальті, який реалізував все той же Куадрадо.

Серія А. 37-й тур

Ювентус - Інтер 3:2
Голи: Роналду (пен), 24' (1:0) - Лукаку, 35' (1:1) - Куадрадо, 45+3' (2:1) - К'єлліні (аг), 83' (2:2) - Куадрадо (пен), 88' (3:2)

Ювентус: Щенсни, Даніло, Алекс Сандро, К'єлліні, де Лігт, Рабьо, Куадрадо, Кулусевскі (Маккенні, 58), Бентанкур, К'єза (Демірал, 70), Роналду (Мората, 70)

Інтер: Ханданович, Хакімі, Шкріньяр, Бастоні (Весіно, 80), Дарміан (Перішич, 46), Еріксен (Сенсі, 73), Барелла, Брозовіч, де Врей, Мартінес, Лукаку

Ювентус як мінімум до завтра піднявся на четверте місце, яке дозволяє вийти в Лігу чемпіонів. Однак завтра його може обігнати Наполі, якщо обіграє Фіорентину.