14 червня, понеділок

Бенфіка завдала Спортингу першої поразки в сезоні

Футбол 21:58 - 15 травня 2021

Чемпіони Португалії були близькі до дивовижного камбеку

Бенфіка в драматичному матчі 33-го туру чемпіонату Португалії зуміла переграти нового чемпіона країни Спортинг (4:3).

Вже к 37-й хвилині "орли" вели в рахунку 3: 0. Спочатку відзначився Харіс Сеферович, а потім перевагу закріпили Пицци і Лукас Веріссімо. Однак ще до перерви Педру Гонсалвеш відіграв один м'яч.

На 48-й хвилині Сеферович з пенальті зробив рахунок 4:1. Здавалося, що всі питання вже знято, але на 62-й хвилині за Спортинг відзначився Нуну Сантуш, а трохи пізніше все той же Гонсалвеш був точний з пенальті - 4:3. "Леви" влаштували справжній фінальний штурм, але зрівняти рахунок так і не змогли.

Для Спортинга ця поразка стала першою в поточному сезоні Прімейри. Нагадаємо, він вперше з 2002 року виграв лігу. Бенфіка в теорії продовжує боротьбу за друге місце, яке дає змогу потрапити в кваліфікацію Ліги чемпіонів, але позбудеться всіх шансів, якщо Порту сьогодні обіграє Ріу Аве.

Чемпіонат Португалії. 33-й тур

Бенфіка - Спортінг 4:3
Голи: Сеферович, 12' (1:0) - Піцци, 29' (2:0) - Веріссімо, 37' (3:0) - П.Гонсалвеш, 45+1' (3:1) - Сеферович (пен), 48' (4:1) - Н.Сантуш, 62' (4:2) - П.Гонсалвеш (пен), 77' (4:3)