14 червня, понеділок

Вест Гем без Ярмоленко вирвав нічию на полі Брайтона

Футбол 23:55 - 15 травня 2021

"Молотобойці" випали з боротьби за місце в ЛЧ

Вест Гем на виїзді розписав нічию з Брайтоном (1:1) в матчі 36-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Всі найцікавіші події в матчі команди залишили на саму кінцівку. На 84-й хвилині Брайтон вийшов вперед завдяки голу Данні Уелбека, який реалізував вихід один на один. Однак вже через три хвилини Саїд Бенрахма красивим ударом з-за меж штрафної зони приніс команді Девіда Мойєса одне очко.

Український півзахисник Вест Гема Андрій Ярмоленко всю гру провів на лавці для запасних.

Англійська Прем'єр-ліга. 36-й тур

Брайтон - Вест Гем 1:1
Голи: Уелбек, 84' (1:0) - Бенрахма, 87' (1:1)

За два тури до фінішу сезону Вест Гем відстає від Челсі, який йде четвертим, на п'ять очок. В останніх турах команда Девіда Мойєса буде битися за місця в Лізі Європи і Лізі Конференцій, на які також претендують Тоттенгем, Евертон і Арсенал. "Молотобійцям" залишилося зіграти проти Вест Бромвіча і Саутгемптона.