1

Для виходу в ЛЧ залишилася одна перемога. Ліверпуль розгромив Бернлі на виїзді

Футбол 00:10 - 20 травня 2021

Надважливий крок команди Клоппа до виходу до Ліги чемпіонів

Ліверпуль на виїзді розгромив Бернлі (3:0) в матчі 37-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Ближче до кінця першого тайму гостей вивів вперед Роберто Фірміно, який відмінно розібрався після прострілу від Енді Робертсона. У дебюті другої половини гри перевагу в результаті розіграшу кутового подвоїв Нейтан Філліпс, а крапку в матчі на 88-й хвилині поставив Алекс Окслейд-Чемберлен, який накрутив захисників і не залишив шансів воротареві.

Завдяки цій перемозі Ліверпуль піднявся на четверте місце, а із зони Ліги чемпіонів випав Лестер. Щоб фінішувати в топ-4, команді Юргена Клоппа досить обіграв в останньому турі Кристал Пелас, який вже не має турнірних завдань.

У паралельному матчі Вест Гем на виїзді переграв Вест Бромвіч, чим практично забезпечив собі путівку до Ліги Європи. У заключному турі Тоттенхем і Арсенал заочно вирішуватимуть, хто відправиться до Ліги Конференцій.

АПЛ. 37-й тур

Бернлі - Ліверпуль 0:3
Голи: Фірміно, 43' (0:1) - Філліпс, 52' (0:2) - Окслейд-Чемберлен, 88' (0:3)

Вест Бромвіч - Вест Гем 1:3
Голи: М. Перейра, 27' (1:0) - Соучек, 45+1' (1:1) - Огбонна, 82' (1:2) - Антоніо, 88' (1:3)