26 вересня, неділя
25 вересня, субота

Перша ліга. Верес упустив шанс достроково піднятися в УПЛ, важлива перемога Металіста-1925

Футбол 18:59 - 21 травня 2021

Розв'язка сезону вже близько

Сайт НК Верес

Рівненський Верес сьогодні міг достроково оформити путівку в УПЛ, якби обіграв Альянс, але команда Юрія Вірта упустила цю можливість.

Перший тайм сенсаційно закінчився перемогою команди з Липової Долини з рахунком 2:0, але вже на 62-й хвилині Верес повів 3:2. Все йшло до того, що вже сьогодні Верес підніметься в еліту, але на останніх хвилинах Альянс отримав право на пенальті. Костянтин Ярошенко не забив з першої спроби, але встиг першим на добиванні.

Верес вийшов би в УПЛ, якби Агробізнес не обіграв на виїзді Кремінь. Але команда з Волочиська здобула мінімальну перемогу завдяки голу Руслана Черненко.

Металіст-1925, який залишається на другому місці, в гостях розгромив Прикарпаття. У першому таймі команди голів не забивали, але після перерви харків'янам перемогу принесли Олег Голодюк та Віталій Пономар.

Перша ліга. 27-й тур

Прикарпаття - Металіст-1925 0:3
Голи: Голодюк, 54' (0:1) - Пономар, 72' (0:2) - Пономар, 77' (0:3)

Верес - Альянс 3:3
Голи: Пісний, 21' (0:1) - Ярошенко, 28' (0:2) - Г.Пасіч, 52' (1:2) - Шестаков, 55' (2:2) - Петко , 62' (3:2) - Ярошенко, 88' (3:3)

Кремінь - Агробізнес 0:1
Гол: Черненко, 29'

Миколаїв - ВПК-Агро 1:0
Гол: Кушніренко (пен), 3'