Атлетіко 11-й раз в історії виграв Ла Лігу!

Футбол 20:52 - 22 травня 2021

Результати останнього туру чемпіонату Іспанії

Атлетіко став чемпіоном Іспанії сезону-2020/21!

У матчі заключного туру "матрацники" на виїзді здобули вольову перемогу над Вальядолідом (2: 1). Команда Сімеоне пропустила першою на 18-й хвилині від Оскара Плано, які реалізував вихід один на один. Але після перерви спочатку Анхель Корреа зрівняв рахунок класним ударом з-за меж штрафної зони, а на 67-й хвилині Луїс Суарес втік від захисників і переграв воротаря Жорді Масіпа.

Це чемпіонство стало для Атлетіко 11-м в клубній історії. В останній раз вони вигравали Ла Лігу в сезоні-2013/14.

Реалу, який в теорії міг обігнати команду Дієго Сімеоне, було необхідно обігравати Вільярреал, що вони й зробили. На 20-й хвилині рахунок відкрив Єремії Піно, а Карім Бензема і Лука Модріч забили лише в кінцівці.

Поразка від Атлетико відправила Вальядолід до Сегунди. Також іспанську еліту покинули Ейбар і Уеска. Ельче зумів врятуватися завдяки сьогоднішній перемозі над Атлетиком (2:1).

До Ліги Європи від Іспанії пробилися Бетіс і Реал Сосьєдад. Якщо Вільярреал не виграє у фіналі Ліги Європи у МЮ, то в наступному сезоні зіграє в Лізі Конференцій. Якщо ж він візьме трофей, то потрапить до Ліги чемпіонів, а в новому турнірі від УЄФА візьме участь Сельта, яка фінішувала на восьмій позиції.

Ла Ліга. 38-й тур

Вальядолід - Атлетіко 1:2
Голи: Плано, 18' (1:0) - Корреа, 57' (1:1) - Суарес, 67' (1:2)

Реал Мадрид - Вільярреал 2:1
Голи: Піно, 20' (0:1) – Бензема, 87' (1:1) – Модрич, 90+2' (2:1)

Ейбар - Барселона 0:1
Голи: Грізманн, 81'

Сельта - Бетіс 2:3
Голи: Аспаси (пен), 32' (1:0) - Б.Мендес, 49' (2:0) - Іглесіас, 53' (2:1) - Фекір, 69' (2:2) - В.Руіс, 73' (2:3)

Ельче - Атлетик 2:0
Голи: Бойє, 28' (1:0) - Гуті, 73' (2:0)

Уеска - Валенсія 0:0

Осасуна - Реал Сосьєдад 0:1
Гол: Ісак, 85'