28 вересня, вівторок

Взлом турецького автобуса вдався. Італія взяла три очки в матчі-відкриття Євро-2020

Футбол 23:52 - 11 червня 2021

Автогол + Іммобіле + Інсіньє = перемога

Збірна Італії в Римі переграла Туреччину в матчі-відкриття чемпіонату Європи-2020.

З перших же хвилин збірна Туреччини сіла дуже глибоко на свою половину поля, а команда Роберто Манчіні взяла м'яч під свій контроль. У підсумку за весь перший тайм "Скуадра адзурра" завдала 12 ударів по воротах, а турки так жодного разу і не пробили.

Дуже спірний епізод стався в кінцівці першої половини гри, коли Леонардо Спінаццола прострілив з лівого флангу, а м'яч потрапив в руку захиснику збірної Туреччини Зекі Челіку. Але арбітри навіть за допомогою VAR пенальті не поставили.

Другий тайм почався в тому ж ключі, а на 53-й хвилині стався ключовий епізод матчу. Доменіко Берарді хитнув Умюта Мераша, увірвався в штрафну зону, прострілив у воротарський майданчик, а Меріх Демірал животом зрізав м'яч в свої ворота - 1:0.

Туреччині довелося розкриватися, що допомогло Італії подвоїти перевагу на 66-й хвилині. Угурджан Чакир потягнув удар Спінаццоли, але Чіро Іммобіле класно зіграв на добиванні. Остаточно інтригу вбив Лоренцо Інсіньє, який на 79-й хвилині ефектним обвідним ударом пробив прямо під штангу.

Надпотужний старт від італійців, які 16 червня зіграють проти Швейцарії. Туреччина в той же день битиметься проти Уельсу в столиці Азербайджану Баку.

Євро-2020. 1-й тур

Туреччина - Італія 0:3
Голи: Демірал (53, автогол), Іммобіле (66), Лоренцо Інсіньє (79)

Туреччина: Чакир - Челік, Демірал, Союнджу, Мераш - Караман (Дервішоглу, 76), Йокушлу (Кахведжі, 64), Туфан (Айхан, 64), Язиджі (Ундер, 46), Чалханоглу - Йилмаз

Італія: Доннарумма - Флоренці (Ді Лоренцо, 46), Бонуччі, К'єлліні, Спінаццола - Жоржиньо, Барелла, Локателлі (Крістанте, 73) - Берарді (Бернардескі, 85), Іммобіле (К'єза, 81), Інсіньє (Белотті, 81)

Другий матч групи А між Уельсом і Швейцарією відбудеться завтра. Початок о 16:00.