23 липня, пʼятниця

Коли футбол відійшов на другий план. Фінляндія сенсаційно обіграла Данію

Футбол 22:30 - 12 червня 2021

Матч, який запам'ятається на все життя

Збірна Фінляндії в Копенгагені у Данії (1:0) в матчі, який став для неї першим в історії на чемпіонатах Європи.

Ця гра, звичайно, в першу чергу, запам'ятається тим жахом, який довелося пережити після падіння півзахисника Данії Крістіана Еріксена. У хавбека Інтера зупинилося серце, а рятувати його довелося за допомогою дефібрилятора і масажу серця. Матч довелося зупиняти.

На щастя, з Еріксеном вже все в порядку. Він подзвонив гравцям з лікарні і попросив їх дограти матч.

Після відновлення гри Данія продовжила контролювати гру, але на 60-й хвилині Фінляндія втекла в атаку, в результаті якої Йере Уронен виконав подачу в штрафну зону, а Йоел Пог'янпало ударом головою пробив Каспера Шмейхеля.

Данія була дуже близька до того, щоб зрівняти рахунок, а на 74-й хвилині навіть отримала право на пенальті, але Лукас Градецькі потягнув удар Еміля-П'єра Хойбьерга.

Євро-2020. Група В. 1-й тур

Данія - Фінляндія 0:1
Голи: Пог'янпало (60)

Данія: Шмейхель - Васс (Ларсен, 76), К'єр (Вестергор, 63), Крістенсен, Мехлу - Еріксен (Йенсен, 43), Хойбьерг, Ділейні (Корнеліус, 86) - Поульсен, Брейтуейт, Вінд (Сков Ольсен, 63)

Фінляндія: Градецькі - Райтала (Вайсанен, 90), Араюурі, О'Шонессі, Уронен - Лод, Камара, Спарв (Шуллер, 77), Тойвіо - Пог'янпало (Форсс, 84), Пуккі (Кауко, 77)

Нагадаємо, збірна Фінляндії - суперник України у відборі на ЧС-2022. У Києві команди зіграли 1:1.