У другому таймі можна було заснути. Бельгія в економ-режимі розгромила Росію

Футбол 23:54 - 12 червня 2021

Росія не змогла нічого створити біля воріт Куртуа

Getty Images. Ромелу Лукаку

Збірна Бельгії в Санкт-Петербурзі переграла Росію в матчі 1-го туру групового етапу Євро-2020.

Ще в першому таймі бельгійці оформили заявку на перемогу. На 10-й хвилині м'яч рикошетом від захисника росіян прилетів на Ромелу Лукаку, який з кількох метрів розстріляв голкіпера Антона Шуніна. А на 34-й хвилині Шунін відбив удар Яннік Феррейри Карраско, а першим на добиванні виявився Тома Меньє - 2:0.

Після перерви Бельгія спокійно контролювала гру і практично нічого не створювала в атаці, тоді як Росія просто не могла щось зробити біля воріт суперника. Але в кінцівці матчу Лукаку вибіг сам на сам і класно пробив у ближній кут.

Євро-2020. Група В. Перший тур

Бельгія - Росія 3:0
Голи: Лукаку (10, 88), Меньє (34)

Бельгія: Куртуа, Боята, Вертонген (Вермален, 77), Алдервейрелд, Кастань (Меньє, 27), Тілеманс, Дендонкер, Торган Азар, Карраско (Прат, 77), Лукаку, Мертенс (Еден Азар, 72)

Росія: Шунін, Фернандес, Джикія, Жирков (Караваєв, 43), Семенов, Головін, Барінов (Дівєєв, 46), Зобнин (Мухін, 63), Кузяєв (Черишев, 30) (Олександр Міранчук, 63), Оздоєв, Дзюба

Збірна Бельгії очолила Групу В. Стільки ж очок у Фінляндії, яка сьогодні обіграла Данію 1:0.

16 червня Фінляндія зіграє з Росією, а 17 червня Бельгія битиметься з Данією.