26 липня, понеділок

Австрія обіграла Північну Македонії і очолила групу України

Футбол 21:05 - 13 червня 2021

Дебютанти змогли чинити гідний опір

Збірній Австрії досить швидко вдалося вийти вперед. Вже на 18-й хвилині Марсель Забітцер виконав подачу з лівого флангу, а правий захисник Штефан Лайнер відмінно розібрався на дальній штанзі.

Після пропущеного м'яча дебютанти турніру активніше побігли вперед, зумівши відігратися. Голкіпер збірної Австрії Даніель Бахманн допустив грубу помилку на виході, а 37-річний Горан Пандєв в порожні ворота забив перший гол в історії своєї збірної на великих міжнародних турнірах.

У другому таймі у македонців було кілька непоганих можливостей для взяття воріт, але більш високий індивідуальний клас Австрії зіграв свою роль. На 78-й хвилині помилку на виході допустив вже воротар Північної Македонії Столе Димитріївські, а Міхаель Грегоріч ударом головою розстріляв ворота. Під завісу матчу команда Франка Фоди забила й третій м'яч. Марко Арнаутович, який з'явився на заміну, вибіг сам на сам з воротарем, переграв його і вразив порожні ворота - 3:1.

Тим самим Австрія стала лідером Групи С, в якій збірна України сьогодні зіграє проти Нідерландів.