26 липня, понеділок

А нічия була так близько. Україна поступилася Нідерландам на старті Євро-2020

Футбол 23:51 - 13 червня 2021

Дуже слабкий матч в обороні від команди Шевченко

Збірна України програла Нідерландам (2:3) в матчі 1-го туру чемпіонату Європи-2020.

Перша половина гри пройшла повністю під диктовку збірної Нідерландів. Господарі поля завдали 14 ударів по воротам команди Андрія Шевченка, але Георгій Бущан тягнув все, що в нього летіло. Українці відзначилися кількома непоганими випадами, але до акцентованого удару справа так і не доходила.

А ось вже в дебюті другого тайму не зміг врятувати навіть Бущан, який зловив кураж. Спочатку Віталій Миколенко провалився на лівому фланзі і дозволив Дензелу Дюмфрісу виконав простріл у штрафну зону. Бущан вибив м'яч, але першим на добиванні виявився Джорджиньо Вейналдум - 1:0.

Через сім хвилин нідерландці забили й другий м'яч. І знову не обійшлося без помилки Миколенко. Віталій програв єдиноборство в карній зоні і м'яч потрапив на ногу Воуту Вегхорсту, який розстріляв ворота з кількох метрів.

Здавалося, що в України вже немає ніяких шансів поборотися хоча б за щось в цьому матчі. Але нашій команді вдалося перевернути гру. На 75-й хвилині Андрій Ярмоленко забив красивий гол дальнім ударом, а вже через чотири хвилини Роман Яремчук відзначився ударом головою після класної подачі Руслана Малиновського зі штрафного.

На жаль, але втримати нічийний результат Україні не вдалося. 85-я хвилина, Нейтан Аке подає з лівого флангу, Дензел Дюмфріс виграє верхову боротьбу у Олександра Зінченка і приносить команді Франка де Бура три очки.

Чемпіонат Європи-2020. Група С. 1-й тур

Нідерланди - Україна 3:2
Голи: Вейналдум (52), Вегхорст (59), Дюмфріс (85) - Ярмоленко (75), Яремчук (79)

Нідерланди: Стекеленбург - ван Анхольт (Вейндал, 64), Блінд (Аке, 64), де Врей, Тімбер (Велтман, 88), Думфріс - Ф. де Йонг, де Рон, Вейналдум - Депай (Мален, 90+1), Вегхорст (Л. де Йонг, 88)

Україна: Бущан - Миколенко, Матвієнко, Забарний, Караваєв - Сидорчук, Малиновський, Зінченко - Зубков (Марлос, 13) (Шапаренко, 64), Ярмоленко - Яремчук

17 червня збірна України в Бухаресті проведе дуже важливий матч проти Північної Македонії, яка сьогодні програла Австрії з рахунком 1:3.