Перший автогол воротаря і видалення Крихов'яка. Словаччина сенсаційно обіграла Польщу

Футбол 20:55 - 14 червня 2021

Поляки знову провалюються на великому турнірі

Збірна Словаччини несподівано переграла Польщу (2:1) в матчі 1-го туру групового етапу Євро-2020.

Вже на 18-й хвилині словакам вдалося вийти вперед. Роберт Мак прокинув між ніг правому захиснику Бартошу Берешіньскі, увірвався в карну зону і пробив з гострого кута. Войцех Щенсни був близький до того, щоб врятувати свою команду, але в підсумку лише зрізав м'яч в свої ворота. Це перший воротарський автогол за всю історію чемпіонатів Європи.

Відігралася команда Паулу Соузи на першій же хвилині другого тайму. Мацей Рибус прострілив з лівого флангу, а Карол Лінетті пробив без шансів для Мартіна Дубравки.

Польща перехопила ініціативу, добре контролювала м'яч, але всі зусилля перекреслив хавбек московського Локомотива Гжегож Крихов'як, який на 62-й хвилині отримав другу жовту картку.

У більшості Словаччині досить швидко вдалося оформити переможний м'яч. Після подачі легендарного Марека Хамшика відмінно в карній зоні зорієнтувався центрбек Інтера Мілан Шкрініар.