02 серпня, понеділок

Перші нулі на Євро-2020. Іспанія і Швеція розписали мирову

Футбол 23:58 - 14 червня 2021

Словаччина - лідер Групи Е після 1-го туру

Збірні Іспанії та Швеції в Севільї розписали нульову нічию в матчі 1-го туру групового етапу Євро-2020.

У першому таймі шведи грали взагалі без м'яча, зробивши лише 57 передач за 45 хвилин. Але навіть при такому володінні Олександр Ісак упустив шикарний момент для голу. Форвард Реал Сосьєдаду пробивав з кількох метрів, але його удар в штангу перевів Маркос Льоренте. У складі команди Луїса Енріке прекрасними можливостями не скористалися Дані Ольмо і Альваро Мората.

Після перерви скандинави на деякий час перехопили ініціативу, а Маркус Берг не зміг нормально влучити по м'ячу, коли Ісак видав йому передачу на порожні ворота. Після цього "Фурія Роха" знову атакувала усіма силами, але пробити цю жовто-синю стіну так і не змогла.

Ця нульова нічия стала першою на чемпіонаті Європи-2020.

Після 1-го туру лідером Групи Е є збірна Словаччини, яка сьогодні переграла Польщу (2:1).