26 липня, понеділок

Кубок Америки. Рекордний гол Мессі не допоміг Аргентині взяти три очки в матчі з Чилі

Футбол 02:11 - 15 червня 2021

Ліонель забив 39-й м'яч і обійшов результат Габріеля Батістути

Getty Images/Global Images Ukraine

Відбувся перший матч Кубка Америки в групі А. У ньому національні збірні Аргентини та Чилі зіграли внічию з рахунком 1:1.

За Аргентину в першому таймі зі штрафного забив Ліонель Мессі, для якого цей м'яч став рекордним. Тепер на рахунку Мессі 39 голів за збірну - на один більше, ніж у Габріеля Батістути.

У другому таймі ідеальну нагоду зрівняти рахунок втратив Артуро Відаль, він не зміг реалізувати пенальті. Втім, майже відразу Едуардо Варгас відновив статус-кво.

Команди набрали по одному очку і поки очолюють турнірну таблицю. У другому матчі дня сьогодні зіграють Парагвай і Болівія, стартовий свисток пролунає о 03:00 за Києвом.