Аутсайдер сильно потріпав нерви. Португалія в кінцівці розгромила Угорщину

Футбол 20:56 - 15 червня 2021

Як же круто було дивитися на повний стадіон

Твіттер УЄФА. Кріштіану Роналду

Збірна Португалії в Будапешті з насилу переграла Угорщину (3:0) в матчі 1-го туру групового етапу Євро-2020.

Угорщина дуже гідно трималася майже всю гру, але на 84-й хвилині Рафаел Геррейро отримав м'яч в центрі штрафної зони і відправив м'яч у ворота за допомогою рикошету від захисника.

Вже через дві хвилини португальці забили й другий м'яч. Віллі Орбан збив Рафу Сілву, а Джюнейт Чакир призначив пенальті. До м'яча підійшов легендарний Кріштіану Роналду, який не залишив шансів Петеру Гулачі. Тим самим він став кращим бомбардиром в історії чемпіонатів Європи - 10 м'ячів. А вже в компенсований форвард Ювентуса отримав м'яч в декількох метрах від воріт, обійшов голкіпера і вразив порожні ворота - 11-й гол.

Цікаво, що буквально перед першим пропущеним м'ячем Угорщині вдалося забити, але гол був відмінений через офсайд.

Нагадаємо, Група F вважається "групою смерті" на цьому Євро. Крім Угорщини і Португалії, в ній грають Франція і Німеччина.

Варто відзначити, що Пушкаш Арена в Будапешті була сьогодні заповнена на 100%. Це єдине місто на турнірі, яке пускає на стадіон максимальної кількість глядачів.