28 липня, середа

Франція завдяки автоголу Хуммельс обіграла Німеччину

Футбол 23:55 - 15 червня 2021

Криза "бундестім" триває

Збірна Франції в Мюнхені мінімально переграла Німеччину (1:0) в матчі 1-го туру групового етапу Євро-2020.

Єдиний м'яч команда Йоахіма Лева забила сама собі. На 20-й хвилині Люка Ернандес виконав простріл з лівого флангу, Матс Гуммельс намагався вибити м'яч на кутовий, але замість цього пробив прямо під поперечину воріт Мануеля Нойєра.

У другому таймі чемпіонам світу вдалося відзначитися ще двічі. Але голи Кіліана Мбаппе і Каріма Бензема були скасовані через офсайд.

У збірної Німеччини сьогодні практично нічого не виходило в атаці. За всю гру можна згадати тільки два небезпечних пострілах від Сержа Гнабрі, один з яких влучив у поперечину.